אולם כנען – אולם הכנסים והאירועים המרכזי של המלון.

אולם כנען ממוקם במפלס הלובי של המלון ומתפרש על פני 450 מ"ר. האולם מכיל עד 500 משתתפים בצורת תיאטרון וכ-250 אורחים סביב שולחנות.
לצד האולם ממוקמת בריכת השחייה אשר מעוצבת בצמחייה מדהימה, פינות ישיבה קסומות אשר יוצרות אווירה מיוחדת שאף בהן ניתן לערוך אירועים מכל סוג כגון- כנסים, ארוחות גאלה, תערוכות, חתונות, בר מצוות, חינות, סמינרים, קבלות פנים וקוקטיילים באווירה מלכותית.
האולם מאובזר במערכת שמע תקרתית ו/או פרונטלית (הגברה ברמה מקצועית), +מסך גלילה חשמלי 300X400 ס"מ.

אולמות אופיר + אדום

אולמות אופיר+ אדום ממוקמים בקומת הכניסה של המלון ומתפרש על פני 130 מ“ר.
האולם מתאים לכ-150 משתתפים בתצורת תיאטרון או 60 איש סביב שולחנות, ניתן לחלוקה במחיצות אקוסטיות ל-2 אולמות, ומתאים לסמינרים ולאירועים קטנים.
האולם מאובזר במערכת שמע תקרתית +מסך גלילה חשמלי 260X220 ס"מ.

אולמות אבני חן

אולמות אבני החן ממוקמים בקומת הספא (קומה S) של המלון ומתפרשים על פני 332 מ“ר. האולם מתאים לכ-400 משתתפים בתצורת תיאטרון או 240 איש סביב שולחנות. האולם ניתן לחלוקה במחיצות אקוסטיות ל-3 אולמות- אולם ספיר, אולם טופז ואולם אופל.
המתאימים לסמינרים, כנסים, הרצאות ואירועי בידור מגוונים.
בפואיה הסמוך ניתן לקיים קוקטיילים, תערוכות וכן הפסקות קפה ייחודיות.

כל האולמות מאובזרים במערכת שמע תקרתית ומסכי גלילה חשמליים.

אולם עדן

אולם עדן ממוקם בקומה 12 של המלון הנוף המרהיב צופה ללגונת השלום ולהרי אדום ומתפרש על פני 67 מ“ר.
האולם מתאים לכ-60 משתתפים בתצורת תיאטרון או 30 איש סביב שולחנות.
סמוך לאולם נמצא טרקלין העסקים של המלון שאיתו ניתן לשלב אירוע בלתי נשכח.

אולם שנהב

אולם שנהב ממוקם בקומה 8 של המלון הנוף המרהיב צופה לים, לבריכה ולמרינה.
האולם מתפרש על פני 90 מ“ר ומתאים לכ-40 משתתפים סביב הריהוט הקיים בחלל. באולם קיים גם חדר ישיבות מאובזר המתאים ל10 איש סביב שולחן.
לצידי האולם קיימת מרפסת מרשימה בגודל 160 מ"ר המציעה תאורה טבעית ונוף מרהיב למפרץ אילת. זהו מקום מיוחד מאוד למסיבות קוקטייל או התכנסות קטנה באווירה ייחודית ומרגשת.

חופות ואירועים פרטיים על שפת הבריכה

הרעיון המרכזי של צוות האירועים הוא לאפשר ללקוח גמישות בבחירה ואין שבלונה אחת המחייבת קונספט קבוע.
טרם האירוע יתקיים קוקטייל במדשאות הבריכה המשקיפות לנוף הים והבריכה. האזור יעוצב בתאורה אומנותית ליצירת אוירה קסומה תוך שילוב העיצוב הטבעי של המקום.
עם הגעת האורחים, טרם תחילת טקס החופה, יוגשו לאורחים משקאות קלים מצוננים, יין לבן ויין אדום.

החופות יכולות להתמקם במקומות שונים, החל מהגשרים הממוקמים מעל פני המים (תוך פיזור פרחים ונרות צפים במים), במדשאות – עליהם בונים במות כנדרש, בתוך האולמות הסגורים והפתוחים, והמקום המוביל הוא דמיונו של הלקוח אשר מוביל את אנשיי הצוות לנסות ולהגשים את חלומו!!

האולם הגדול מכיל כשלוש מאות וחמישים אורחים בישיבה סביב שולחנות ובישיבת תאטרון כשבע מאות אורחים.
שף המלון אשר לו ניסיון במלונות מכובדים בארץ ובעולם, יישמח לבנות תפריט התואם את קהל אורחיכם. סגנון ההגשה משתנה בהתאם לרצון הלקוח החל ממטבחים פתוחים בתוך אולם השמחה, הגשה קלאסית למרכז שולחן, הגשה אישית לכל אורח ועוד..
במלכת שבא ניתן לקבל חבילה המאגדת בתוכה את כל הספקים הנדרשים לאירוע כגון צלמים, מעצבים, תקליטנים, להקות, זיקוקין, שוזרי פרחים ועוד.. והכל במגמה לנסות ולהוזיל את עלות האירוע.
במלכת שבא שמחים לכבד כל חתן וכלה בחדר מתנה בערב כלולותיהם ואת אורחי השמחה הלנים במלון במחירים אטרקטיביים המאפשרים שמחה עד השעות הקטנות של הלילה..
במלון קיימים מבחר כיסויי כיסא, מפות ומפיות תואמות וכן מרכזי שולחן וסוגי דקורציות ללא עלות נוספת.